Zgjidh Faqja

Pakot

Të gjitha tona rainforest vila janë një vlerë e mahnitshme nëse ju merrni me qira ato nga natën, javë apo muaj. Edhe pse secili prej tyre është në pronësi individuale që ju shprehi të gjeni ndonjë prej tyre në VRBO ose Homeaway. Osa Mountain Rainforest Villas mbledhja ka qenë dora e zgjedhur dhe kanë çmime të jetë vlera më e mirë në Osa dhe Kosta zonën Ballena. Vila janë pastruar meticulously dhe kujdesur për të për të siguruar ardhja juaj nuk ofron surpriza të pakëndshme të çdo lloji. Vila janë të vendosura të gjithë shumë të sigurtë në një komunitet aktiv në një mal 6 kilometra nga autostrada bregdetare. Pikëpamjet janë nofulla rënie dhe që jeton në xhungël është mesmerizing.

Megjithatë, ne duam të ju ofrojmë një mënyrë për të ruajtur edhe më shumë me prenotim tuaj turne aventurë , trajtimet tuaj spa, një angazhim romantike darkë, dhe shumë më tepër para kohe. Kjo jo vetëm që do të ju kursejnë para, por do të sigurojë që ju të merrni për të bëni çdo gjë që ju doni të bëni si.

Libri ndonjë nga paketat tona dhe për të shpëtuar në çast off çmimin e turne nëse blihen veç e veç.

Mountain Biking Paketa

$ 223 per person
3 ditë mountain biking, duke përfshirë biçikletë, paketë me ujë dhe të vetme aksesi udhë gjurmët dhe një turne kulm zipline .

Adventure Paketa

Kosta Rika Tarzan swing Adventure Tours

$ 238,00 per person
Përfshin: Linja zip me turne ATV dhe shpella kayaking turne ose ujëvarë rappelling dhe periskop turne kayaking

Pampering Paketa për dy

$ 300 për çift

247 $ për çift
Përfshin: 60 Minute Massage & fytyrës ose Bamboo terapi masazh, Darka në Rainforest Restorant

Përtëritje Paketa

$ 185 per person
Përfshin: një klasë Pafund Breath, relaksim masazh, darkë në Rainforest Restorant

Kafshë të egra Paketa

$ 200 për person të

$ 195 per person
Përfshin: Corcovado Park Tour, Wildlife Sanctuary, OSA Butterfly Xhennet, natë rizoforë Tour

Paketa Romance Për dy

Kosta Rika dasmës

405 $ për çift
Përfshin: Zip Line, Sunset mbi kalë Ride, flutur Xhennet, masazh relaksues dhe darkë për dy

Paketa Sportfishing

Thellë Deti Peshkimi

$ 420 per person
Dy ditë në det të thellë peshkim sportiv me kapitenin tonë private në mes të Gadishullit Osa & Kosta Ballena