Изберете Страна

Пакетите

Сите наши дождовни шуми вили се неверојатно вредноста дали ќе ги изнајмување од страна на ноќта, недела или месец. Иако секој од нив е индивидуално во сопственост вие сакајте се најде било кој од нив на VRBO или Homeaway. На Osa Mountain прашума Вили колекција е рака бере и се оценува да биде најдобра вредност во Osa и Коста област Ballena. Вили се прецизно чисти и се грижи за да бидете сигурни дека вашето пристигнување не нуди непријатни изненадувања од секаков вид. вили се сите многу безбедно да се наоѓа во рамките на една активна заедница на една планина 6 километри од автопатот на крајбрежјето. Ставовите се вилица намалувањето и на џунглата е смирувачки.

Сепак, ние сакаме да ви понудиме начин да заштедите уште повеќе со вашата резервација авантура патувања , вашиот спа третмани, романтична вечера ангажман, и многу повеќе пред време. Ова не само што ќе ви заштедат пари, но ќе се осигура дека ќе го добиете да се направи сè што сакате да направите, како и.

Книга за некој од нашите пакети и ги зачувате веднаш од цената на патувања ако купи одделно.

Планински велосипедизам пакет

$ 223 по лице
3 дена планински велосипедизам вклучувајќи велосипед, вода пакетот и една пристапна патека и патека на zipline крошна турнеја .

Авантура пакет

Коста Рика Тарзан нишалка авантура патувања

$ 238,00 по лице
Вклучува: поштенски линија со АТВ турнеја и пештери кајак турнеја или водопад rappelling и шнорхел кајак турнеја

Уживање пакет за двајца

300 $ двојка

247 $ по пар
Вклучува: 60 ​​минути масажа и терапија на лице или бамбус масажа, Вечера во ресторан прашума

Подмладување Пакет

$ 185 по лице
Вклучува: Еден Неограничен здив класа, релакс масажа, Вечера во ресторан прашума

Диви животни Пакет

$ 200 по лице

$ 195 по лице
Вклучува: Corcovado парк турнеја, флора и фауна Светилиштето, Оса Батерфлај рајот, Ноќно мангрова турнеја

Романтичен пакет за двајца

Коста Рика свадба

405 $ по пар
Вклучува: Поштенски линија, зајдисонце јавањето, Пеперутка рајот, релаксирачка масажа и вечера за двајца

Sportfishing Пакет

Длабоко морето риболов

$ 420 по лице
Два дена длабоко морето спортски риболов со нашите приватни капетан помеѓу Osa полуостров и Коста Ballena